CENTRUM KSZTAŁCENIA PRAKTYCZNEGO i ZAWODOWEGO

W BAŻANOWICACH

Turnusy dokształcania teoretycznego

Wykaz grup dla klas wielozawodowych 2017/2018

Grupa IA

Murarz tynkarz                                                          6                      klasa 1, 2

Monter zabudowy i prac wykończ. w budown.   6                      klasa 1, 2

Monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych   8                      klasa 1, 2


 

Grupa II

Murarz tynkarz                                                          1                      klasa 3

Monter zabudowy i prac wykończ. w budown.    3                      klasa 3

Monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych   3                      klasa 3


 

Grupa III

Stolarz                                                                         17                     klasa 1,2

Tapicer                                                                         3                     klasa 1, 2


Grupa IV

Stolarz                                                                        3                     klasa 3

Tapicer                                                                       1                     klasa 3


Grupa V

Lakiernik                                                                   11                      klasa 1, 2

Blacharz samochodowy                                         6                      klasa 1, 2

Blacharz                                                                     3                      klasa 1, 2


Grupa VI

Lakiernik                                                                   4                   klasa 3

Blacharz samochodowy                                          7                    klasa 3

Mechanik pojazdów samochodowych                6                     klasa 3

Mechanik monter                                                   3                     klasa 3

Ślusarz                                                                       1                     klasa 3


Grupa VII

Mechanik pojazdów samochodowych                14                    klasa 1, 2

 

Grupa VIII

Elektryk                                                                     12                      klasa 1,2

Elektromechanik                                                     11                      klasa 1,2

 

Grupa IX

Elektryk                                                                     5                      klasa 3

Elektromechanik                                                     7                      klasa 3

Elektromechanik pojazdów samochodowych   6                       klasa 3


Grupa X

Ślusarz                                                                         6                   klasa 1, 2

Mechanik monter                                                     1                   klasa 1, 2

Elektromechanik pojazdów samochodowych     8                   klasa 1, 2

Grupa XI

Cukiernik                                                                    7                      klasa 3

Piekarz                                                                         10                   klasa 3


Grupa XII

Cukiernik                                                                   10                   klasa 1,2

Piekarz                                                                        6                    klasa 1


Grupa XIII

Piekarz                                                                        6                    klasa 2


Grupa XIV

Kucharz                                                                      29                   klasa 1,2


Grupa XV

Kucharz                                                                    10                 klasa 3


Grupa XVI

Fotograf                                                                        6                 klasa 3


Grupa XVII

Fotograf                                                                       13                  klasa 1,2


Grupa XVIII

Fryzjer                                                                     14                   klasa 1,2


Grupa XIX

Fryzjer                                                                      13                   klasa 3


Grupa XX

Sprzedawca                                                                 22                 klasa 1

Grupa XXI

sprzedawca                                                                 17                 klasa 2

Grupa XXII

Sprzedawca                                                                 14                klasa 3

Grupa XXIII

Sprzedawca                                                                  31              klasa 2,3

Grupa XXIV

Wędliniarz

Grupa XXV

Operator maszyn do przeróbki plastycznej          2               klasa 1

Ogrodnik                                                                      1               klasa 2

 

DZIENNIKI BHP PDG JOZ