CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO

W BAŻANOWICACH

Turnusy dokształcania teoretycznego

Turnusy dokształcania teoretycznego pracowników młodocianych w tym roku będą organizowane od dnia 25 kwietnia do 20 maja 2022r.


Dla klas 3 ze względu na podwójny rocznik turnus rozpocznie się już od 20 kwietnia (20,21,22,23,25 kwietnia oraz 21 maja są dniami przeznaczonymi na j. obcy zawodowy. BHP oraz PDG –dla uczniów po gimnazjum).

Programy nauczania dla podstawy programowej 2019r.

 

HARMONOGRAMY ZAJĘĆ Z PODZIAŁEM NA GRUPY

 dzienniki oddziałów zostaną zamieszczone w najbliższym czasie


Grupa 1 

Harmonogram zajęć

  • Murarz tynkarz                                                                             klasa 1, 2,3

Dziennik oddziału

  • Monter zabudowy i robót wykończ. w budown.                    klasa  2,3

Dziennik oddziału


Grupa 2

Harmonogram zajęć

  • Monter sieci  i instalacji  sanitarnych                                    klasa 1,2,3

Dziennik oddziału


Grupa 3

Harmonogram zajęć

  • Stolarz                                                                                           klasa 1,2

Dziennik oddziału

  • Tapicer                                                                                            klasa 1,2,3

Dziennik oddziału

  • Cieśla                                                                                                klasa 1

Dziennik oddziału


Grupa 4

Harmonogram zajęć

  • Stolarz                                                                                            klasa 3

Dziennik oddziału

  • Cieśla                                                                                             klasa 3

Dziennik oddziału


Grupa 5

Harmonogram zajęć

  • Elektryk                                                                                        klasa 1

Dziennik oddziału

  • Elektromechanik                                                                          klasa 1  

Dziennik oddziału

  • Monter sieci i urządzeń telekomunikacyjnych                           klasa 1

Dziennik oddziału


Grupa 6

Harmonogram zajęć

  • Elektryk                                                                                            klasa 2

Dziennik oddziału

  • Elektromechanik                                                                              klasa 2

Dziennik oddziału

  • Elektronik                                                                                         klasa 2

Dziennik oddziału

  • Mechatronik                                                                                    klasa 2

Dziennik oddziału


Grupa 7

Harmonogram zajęć

  • Elektryk                                                                                                 klasa 3

Dziennik oddziału

  • Elektromechanik                                                                                klasa 3

Dziennik oddziału


Grupa 8

Harmonogram zajęć

  • Mechanik pojazdów samochodowych                                             klasa 1

Dziennik oddziału

  • Elektromechanik pojazdów samochodowych                            klasa 1

Dziennik oddziału

  • Blacharz samochodowy                                                                  klasa 1

Dziennik oddziału

  • Operator obrabiarek skrawających                                                klasa 1

Dziennik oddziału

  • Lakiernik samochodowy                                                               klasa 1

Dziennik oddziału


Grupa 9

Harmonogram zajęć  

  • Mechanik pojazdów samochodowych                                         klasa 2

Dziennik oddziału

  • Kierowca mechanik                                                                          klasa 2

Dziennik oddziału

  • Blacharz samochodowy                                                               klasa 2

Dziennik oddziału

  • Lakiernik samochodowy                                                             klasa 2

Dziennik oddziału

  • Elektromechanik pojazdów samochodowych                              klasa 2

Dziennik oddziału


Grupa 10

Harmonogram zajęć

  • Kierowca mechanik                                                                      klasa 3

Dziennik oddziału

  • Mechanik pojazdów samochodowych                                         klasa 3

Dziennik oddziału


Grupa 11

Harmonogram zajęć

  • Blacharz                                                                                        klasa 3

Dziennik oddziału

  • Blacharz samochodowy                                                              klasa 3

Dziennik oddziału

  • Lakiernik samochodowy                                                             klasa3

Dziennik oddziału

  • Elektromechanik pojazdów samochodowych                          klasa 3

Dziennik oddziału


Grupa 12

Harmonogram zajęć

  • Kucharz                                                                                         klasa 1, 2

Dziennik oddziału


Grupa 13

Harmonogram zajęć

  • Kucharz                                                                                         klasa 3

Dziennik oddziału


Grupa 14

Harmonogram zajęć

  • Kelner                                                                                        klasy 1,2,3

Dziennik oddziału


POŁĄCZONA RAZEM GR 15  FOTOGRAF KLASA 1, 2 i GR  16  FOTOGRAF  KLASA 3

Harmonogram zajęć

  • Fotograf                                                                                    klasa 1,2 i 3

Dziennik oddziału

Dziennik oddziału


  POŁĄCZONA RAZEM GR 17  FRYZJER KLASA 1 i GR  18 FRYZJER KLASA 2

Harmonogram zajęć

  • Fryzjer                                                                                  klasa 1 i 2

Dziennik oddziału klasa 1

Dziennik oddziału klasa 2


Grupa 19

Harmonogram zajęć

  • Fryzjer                                                                                    klasa 3

Dziennik oddziału


Grupa 20

Harmonogram zajęć

  • Piekarz                                                                                      klasa 1, 2 i 3

Dziennik oddziału


Grupa 21

Harmonogram zajęć

  • Cukiernik                                                                                   klasy 1,2,3

Dziennik oddziału


Grupa 22

Harmonogram zajęć

  • Sprzedawca                                                                                          klasa 1

Dziennik oddziału


Grupa 23

Harmonogram zajęć

  • Sprzedawca                                                                                 klasa 2

Dziennik oddziału


Grupa 24

Harmonogram zajęć

  • Sprzedawca                                                                                 klasa 3

Dziennik oddziału


Grupa 25

Harmonogram zajęć

  • Kowal                                                                                  klasa 2 i 3

Dziennik oddziału

  • Ślusarz                                                                                 klasa 2 i 3

Dziennik oddziału

  • Mechanik monter                                                                klasa 3

Dziennik oddziału

KONSULTACJE


Grupa 26

Harmonogram zajęć

  • Kominiarz                                                                                          klasa 1

Dziennik oddziału


Grupa 27

Harmonogram zajęć

  • Drukarz offsetowy                                                                          klasa 1 i 2

Dziennik oddziału


Grupa 28

Harmonogram zajęć

  • Ogrodnik                                                                                        klasa 1 i 2

Dziennik oddziału


Grupa 29

Harmonogram zajęć

  • Przetwórca mięsa                                                                         klasa 3

Dziennik oddziału


Grupa 30

Harmonogram zajęć

  • Rolnik                                                                                              klasa 2   

Dziennik oddziału

  • Mechanik operator maszyn rolniczych                                             klasa 2

Dziennik oddziału

 

HARMONOGRAMY DLA KLAS 3 ( ZAJĘCIA WSPÓLNE )

HARMONOGRAM CIESZYN ZDZ USTROŃ GM I MIĘDZYŚWIEĆ KLASY 3 ( bhp, joz, pdg )

HARMONOGRAM USTROŃ I ZDZ USTROŃ SP KLASY 3 ( bhp, joz, pdg )

HARMONOGRAM SKOCZÓW KLASY 3 ( bhp, joz, pdg )


Dzienniki   BHP

BHP Cieszyn,Międzyświeć, ZDZ Gimn.-gr. I 2022-DZIENNIK

BHP Cieszyn,Międzyświeć szkoła podstawowa-gr. II 2022-DZIENNIK

BHP Istebna 2022-DZIENNIK

BHP Skoczów-gr. I gimnazjum 2022-DZIENNIK

BHP Skoczów-gr. II podstawowa 2022-DZIENNIK

BHP Ustroń,ZDZ gr. I podstawowa 2022-DZIENNIK

BHP Ustroń gr. II gimnazjum 2022-DZIENNIK

 


Dzienniki JOZ

JOZ Cieszyn,Międzyświeć, ZDZ Gimn.-gr. I 2022-DZIENNIK

JOZ Cieszyn,Międzyświeć szkoła podstawowa-gr. II 2022-DZIENNIK

JOZ Skoczów-gr. I gimnazjum 2022-DZIENNIK

JOZ Skoczów-gr. II podstawowa 2022-DZIENNIK

JOZ Ustroń,ZDZ -gr. I szkoła podstawowa 2022-DZIENNIK

JOZ Ustroń -gr. II gimnazjum 2022-DZIENNIK

JOZ-angielski Istebna 2022-DZIENNIK

JOZ-niemiecki Istebna 2022-DZIENNIK

Dzienniki PDG

PDG Cieszyn,Międzyświeć, ZDZ Gimn. 2022-DZIENNIK

PDG Istebna 2022-DZIENNIK

PDG Skoczów 2022-DZIENNIK

PDG Ustroń 2022-DZIENNIK

 

Skip to content